Міжнародні проєкти



Future of Public Administration, FoPA



НАУКОВИЙ НАПРЯМОК – навчально – методична робота

ТЕМАТИКА- державне управління, комунікації в сфері державного управління, кращі практики державного управління в Словаччині та в Україні

АНОТАЦІЯ

Проєкт GGC01009 "Future of Public Administration" реалізується в рамках Програми належного врядування та транскордонного співробітництва, яка співфінансується EEA Financial Mechanism та державним бюджетом Словацької Республіки.

Метою проекту є забезпечення підготовки експертів для державних установ України та Словаччини шляхом співпраці двох університетських закладів – Університету імені Павла Йозефа Шафарика в Кошице (UPJŠ, Словаччина), зокрема факультету державного управління та Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (соціологічний факультет, юридичний факультет, Каразінська Школа бізнесу).

У 2021-2023 роках проведені конференції в Україні (травень 2023), та Словаччині (листопад 2023) й 4 практичні семінари, на яких учасники проекту обмінялися думками із зацікавленою експертною аудиторією зі Словаччини та України (студенти, викладачі, експерти, громадські організації) щодо громадської доброчесності, підзвітності, чесності та досягнення більшого інтересу до прозорості державного сектора, відкритого доступу до інформації.

Результат проєкту - новий навчальний курс з питань державного управління (впровадження з 2024 року) та методичне видання із кейсами з практики судового адміністрування в Україні.

Сайт проекту: https://fpa.education/


Контактна персона – Ірина Солдатенко, кандидат соціологічних наук, доцент, завідувачка кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій соціологічного факультету


SMART-PL


НАУКОВИЙ НАПРЯМОК – навчально – методична робота

ТЕМАТИКА – індивідуальні вектори навчання, інклюзивне навчання

АНОТАЦІЯ
Проєкт Erasmus + KA2 CBHE «Персоналізована модель навчання учнів на основі віртуального навчального середовища інтелектуального репетиторства «Навчання без обмежень», SMART-PL».

Проект спрямований на впровадження моделі персоналізованого навчання на основі віртуального навчального середовища інтелектуального репетиторства «Навчання без обмежень».

Інтелектуальне репетиторство – це набір інструментів навчання: онлайн-платформа SMART для віртуального персоналізованого навчання та формувального оцінювання учнів; коворкінг-центр з обладнанням для організації гібридного навчання, що підвищує ефективність навчального процесу та дає більше можливостей як викладачам, так і студентам.

«Навчання без обмежень» означає, що всі студенти вітаються незалежно від віку, особистості, соціально-економічного статусу чи освітніх потреб, незалежно від можливості бути присутніми в аудиторії чи ні.

Координатори проєкту на соціологічному факультеті – доцент Олена Мурадян, доцент Ірина Солдатенко

Сторінка проєкту на сайті ec.europa.eu:

https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/projects-details/43353764/101082928/ERASMUS2027



Проект Making Good програми Британської ради Creative Spark 


Проєкт Making Good програми Британської Ради Creative Spark реалізується співробітниками кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій з 2018 року. В ході першого року імплементації проєкт був присвячений розробці навчального курсу з теорії та практики соціального підприємництва, який вже зараз викладається в українському та британському університетах-партнерах. Студенти університету навчалися перетворювати соціальні ідеї в бізнес проекти, і тому, як привернути увагу громадськості до соціальної проблеми і знайти однодумців з її вирішення.

У 2019-2020 навчальному році Making Good розширив тематику і форми роботи – доповнив навчання соціальному підприємництву тренінгами зі створення історій та студентською майстернею із соціального підприємництва. Наша мета – не тільки захопити студентів ідеями соціальної активності, а й дати їм нові можливості, які зроблять молодих людей менш вразливими на ринку праці.

У 2020-2021 році викладачі соціологічного факультету, партнери проекту з інших університетів Харкова та наші британські колеги із Англіа Раскін університету провели  серію тренінгів за навчальними компонентами курсу "Комунікативні практики соціального підприємництва", розробленого протягом першого року проекту, реалізували навчальний формат Live Brief, допомогли студентам підготувати заявки на щорічний конкурс бізнес ідей Big Idea Challenge
Один із проектів, поданих на конкурс від Каразінського університету, підготовлений студентами-магістрантами факультету математики і інформатики, Максимом Омельченко та Андрієм Захарченко, став переможцем цього конкурсу у 2021 році. Про проект “Dillsy”, який переміг у номінації «Зміна клімату» тут.

Четвертий рік реалізації проекту (2021-2022) присвячений наповненню діяльністю заснованого Центру промоції соціального підприємництва, який стане площадкою для дослідження практик соціального підприємництва, просування самої ідеї створення соціального бізнесу серед студентства, бізнесу та в громадах, створення інформаційних повідомлень для комунікативних каналів соціальних підприємств в України, консультування студентів із розвитку бізнес моделей соціальних підприємств.
Більше про проект на наших сторінках
https://www.facebook.com/CreativeMakingGood/

Немає коментарів:

Дописати коментар