Минулого тижня відбулися читання пам'яті Наталії Паніної.
Цього року через пандемію конкурс молодих соціологів було перенесено на наступний рік, а в онлайн-конфренції, на якій обговорювався постковідний світ, взяли участь завідувач кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій доктор соціологічних наук Віль Бакіров та магістрант освітньої програми "Соціальні технології" кафедри Марк Агарков.
"Вища освіта переживає грандіозні зміни. Практично за одну ніч нам довелося перебудовувати формат та переходити на онлайн-навчання, і це змогли подолати не всі заклади вищої освіти. Зараз ще тривають дискусії: як краще перейти в онлайн, які сервіси є кращими, які технології, як навчати студентів та викладачів.
Але це далеко не всі проблеми, які варто тримати в фокусі нашої уваги. Трансформація освіти набагато складніша та небезпечніша з точки зору фундаментальних соціальних наслідків. Вища освіта - одна з підвалин соціального устрою. І якщо вона зруйнується та деградує, то і всі інші інститути можуть чекати потрясіння: і економіку, і медицину, і бізнес. Нам всім слід думати, що буде з вищою освітою, якщо ця пандемія затягнеться".
Більше - в матеріалі Укрінформу "Людина мережева і закрите майбутнє: соціологи про світ після пандемії".
Презентація Віля Бакірова та Марка Агаркова - за посиланням